87
920607

KANDELABRAR, för fem ljus, ett par, rysk Louis XVI-stil, 1800-tal.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Klubbat pris

Förgylld och mörkpatinerad brons. Sittande sfinxer uppbärande ljusarmar. Höjd 58 cm.