919
914396

ARMBAND, med malakit och berlock i form av Buddha.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
441 - 618 EUR
460 - 645 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

14K guld. Stämplat 671B. Längd 21 cm. Berlock, höjd 3,5 cm. Totalvikt ca 57,5 g.

Proveniens

Familjen Nobel.