115
966987

Rolf Hanson

(Sverige, Född 1953)

ROLF HANSON, pannå, signerad Rolf Hanson a tergo.

"Runtom hus II". 73 x 104 cm.

Utropspris:

100 000 - 125 000 SEK

Klubbat pris:
Tilläggslista

Felaktig titel angiven tidigare, korrekt titel "Runtom hus II".
Förlaga till färglitografi med samma namn.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89