946429

139. ANTON CORBIJN, "Billy Idol, Beverly Hills, 1990".

Signerad Anton Corbijn och numrerad 1/20 på monteringen. Lithprint, bildyta 46 x 45,5 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Torch Gallery, Amsterdam.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK/3 147 - 4 197 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
38 250 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Bernd Skupin, "Anton Corbijn Werk", 2000, utställningskatalog, avbildad sid 69.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto