965014

170. HELENA BLOMQVIST, "Robbers", 2001.

Signerad Helena Blomqvist och daterad 2011 samt numrerad 1/5 på etikett a tergo. Lithprint, bildyta 65 x 54 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Angelika Knäpper Gallery, Stockholm.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/2 098 - 2 623 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Helena Blomqvist, "Helena Blomqvist", 2012, avbildad på helsida.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto