966327

194. JENNY KÄLLMAN, "Master", 2011.

Signerad Jenny Källman och daterad 2011 och numrerad 2/3 på etikett a tergo. Pigment print, bildyta 88 x 70 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Crystal, Stockholm.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK/3 147 - 3 672 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Tilläggslista

Proveniens: Crystal, Stockholm.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto