21
961686

ITALIENSK FORMGIVARE, väggspegel, 1950-60-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Oval form, ramen med smaragdtonat glas och mässing, glashylla, nedtill stödben av mässing. Höjd inklusive ben 230 cm, bredd 109 cm.

Smärre nagg och fläckar.