13
960396

IWC, Schaffhausen, Portuguese Minute Repeater, armbandsur, 44 mm

Utropspris
400 000 SEK
35 100 EUR
36 500 USD
Klubbat pris

18K rosé guld, manuell, safirglas, liten sekundvisare, minutrepeter, läderband, viklås i 18K rosé guld, cert december 2011, box.

Limiterad och numrerad (Nr 013/500).

Caliber 98950 , Verknr 3.131.657, Referensnr IW5449-05, Boettnr 3.416.134

bruksskick