97
922550

JAQUET DROZ, Genève, Grande Seconde "Hommage", armbandsur, 43 mm,

Utropspris
100 000 SEK
8 830 EUR
9 210 USD
Klubbat pris

18K rosé gold, automatisk, safirglas, stor sekundvisare, glasbaksida, läderband, originalspänne i 18K rosé guld, cert. december 2004, box, ytterkartong.

Limiterad och numrerad (25/88)

Caliber 2663.4, Verknr 000695, Boettnr 25/88

Smärre slitage.