179
927478

Chris Berglund

(Sverige)
Utropspris
10 000 SEK
883 EUR
921 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Chris Berglund
(Sverige)

VÄVD TAPET, "Maskrosboll", gobelängvariant, ca 89 x 90 cm, signerad AB MMF CB

(AB Märta Måås-Fjetterström, Chris Berglund). Komponerad 1969. Baksidan med påsydd etikett. (Ovanlig).

Något slitage och smutsig, obetydliga skador.