957518

284. FRANCOISE RIBEYROLLES-MARCUS, "3+4".

Signerad F. Ribeyrolles-Marcus och daterad 1994? Svart granit, 45 x 18 x 9 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/2 047 - 2 558 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
20 400 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist Modern och Samtida konst

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto