974696

342. LEANDER ENGSTRÖM, Rinnande bäck med flicka.

Signerad Leander Engström och daterad 1926. Duk 65,5 x 55 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK/5 118 - 6 141 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto