971556

347. SVEN X:ET ERIXSON, Utsikt över takåsarna.

Signerad Sven Erixson och daterad -56. Duk 38 x 55 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK/4 094 - 5 117 EUR

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Lägg ditt bud

Ditt inropsuppdrag har mottagits.

Tänk på att det är viktigt att du har uppdaterade person- och kontaktuppgifter. Du kan alltid gå in på Mina sidor för att uppdatera din information.

Felaktigt belopp. Beloppet måste vara ett nummer.

Ett Internt fel uppstod. Var god försök igen senare eller kontakta Kundservice.

Bud/Inropsuppdrag kan ej registreras för detta föremål

Felaktigt belopp. Beloppet måste vara ett jämnt hundratal. Förslag:

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 15 minuter före auktionsstart.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal

+46 8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto