971556

347. SVEN X:ET ERIXSON, Utsikt över takåsarna.

Signerad Sven Erixson och daterad -56. Duk 38 x 55 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK/4 094 - 5 117 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
89 250 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal

+46 8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto