973629

357. YRJÖ EDELMANN, Utan titel.

Signerad Y Edelmann och daterad 2002. Duk 59 x 50 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK/8 188 - 10 235 EUR

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Lägg ditt bud

Ditt inropsuppdrag har mottagits.

Tänk på att det är viktigt att du har uppdaterade person- och kontaktuppgifter. Du kan alltid gå in på Mina sidor för att uppdatera din information.

Felaktigt belopp. Beloppet måste vara ett nummer.

Ett Internt fel uppstod. Var god försök igen senare eller kontakta Kundservice.

Bud/Inropsuppdrag kan ej registreras för detta föremål

Felaktigt belopp. Beloppet måste vara ett jämnt hundratal. Förslag:

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 15 minuter före auktionsstart.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist Modern och Samtida konst

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto