973629

357. YRJÖ EDELMANN, Utan titel.

Signerad Y Edelmann och daterad 2002. Duk 59 x 50 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK/8 188 - 10 235 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
95 625 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist Modern och Samtida konst

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto