973281

378. OLLE BAERTLING, "Notre Dame Paris 1948".

Signerad Baertling samt a tergo signerad Olle Baertling och daterad 1948. Duk 96 x 65 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK/5 117 - 6 141 EUR

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Lägg ditt bud

Ditt inropsuppdrag har mottagits.

Tänk på att det är viktigt att du har uppdaterade person- och kontaktuppgifter. Du kan alltid gå in på Mina sidor för att uppdatera din information.

Felaktigt belopp. Beloppet måste vara ett nummer.

Ett Internt fel uppstod. Var god försök igen senare eller kontakta Kundservice.

Bud/Inropsuppdrag kan ej registreras för detta föremål

Felaktigt belopp. Beloppet måste vara ett jämnt hundratal. Förslag:

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 15 minuter före auktionsstart.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal

+46 8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto