973281

378. OLLE BAERTLING, "Notre Dame Paris 1948".

Signerad Baertling samt a tergo signerad Olle Baertling och daterad 1948. Duk 96 x 65 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK/5 118 - 6 141 EUR
Klubbat pris
40 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto