970794

386. "Le Peintre devant le Village II".

Färglitografi, 1969, signerad med blyerts och numrerad 28/50. 39 x 28,5 cm, bladstorlek 65 x 48 cm (Arches).

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK / 4 094 - 5 118 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Mourlot, 604.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto