970794

386. "Le Peintre devant le Village II".

Färglitografi, 1969, signerad med blyerts och numrerad 28/50. 39 x 28,5 cm, bladstorlek 65 x 48 cm (Arches).

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK/4 094 - 5 117 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Mourlot, 604.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto