973689

387. "Offrande de fleurs".

Färglitografi, 1964, signerad med blyerts och numrerad 6/50. 63 x 47 cm, bladstorlek 76 x 55,5 cm (BFK Rives)

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK/4 094 - 6 141 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Mourlot, 417.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto