Mahogny och mahognyfaner. Skivorna av mahogny. Två halvmånformade ändar och en slagbordsdel. Total längd 282 cm, bredd 106, höjd 75,5 cm. Ändarna kan utgöra ett runt bord med diam 106 cm.
Repor. Ställvis kanter med stötskador.
×
Logga in
Kunde inte logga in