224
962006

BÄGARE, glas. Nordeuropa, 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slipad och etsad dekor. Höjd 18 cm.

Obet slitage.