244
986331

ÄGG, porslin. Ryssland, omkring 1900.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom och förgylld dekor av blommor. Höjd 11,5 cm.

Slitage.

Proveniens