Madeleine Pyk – en samling F769
270
955283

Louis Belanger

(Sverige, 1756-1816)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Louis Belanger
(Sverige, 1756-1816)

Fiskare vid flod och tornruin

Signerad L. Belanger. Akvarell, bildyta 22 x 32 cm.