290
963497

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
6 980 - 8 720 EUR
7 300 - 9 120 USD
Klubbat pris
190 000 SEK
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Flodlandskap, Frankrike

Signerad Beck. Olja på duk 55 x 33 cm.

Proveniens

Privat samling Frankrike.