290
963497

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
190 000 SEK
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Flodlandskap, Frankrike

Signerad Beck. Olja på duk 55 x 33 cm.

Proveniens

Privat samling Frankrike.