Madeleine Pyk – en samling F769
290
963497

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 590 - 9 490 EUR
8 690 - 10 900 USD
Klubbat pris
190 000 SEK
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Flodlandskap, Frankrike

Signerad Beck. Olja på duk 55 x 33 cm.

Proveniens

Privat samling Frankrike.