297
950067

UTRECHT SKOLA, 1600-TALETS SLUT. Olja på uppfodrad duk.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Sankta Marguerite d'Antioche. Uppfodrad duk 94 x 71 cm.

Uppfodrad duk, krackelyrad, retuscher, sltage.

Proveniens

Rapps Konsthandel, Stockholm.