303
955604

Christian Fredrik Swensson (Svensson)

(Sverige, 1834-1909)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 780 - 6 690 EUR
5 420 - 7 590 USD
Klubbat pris
40 000 SEK
(Sverige, 1834-1909)

Marin

Signerad C.F. Swenson och daterad 1881. Duk 87 x 129 cm.