326
968584

Jan van Kessel I

(Belgien, 1626-1679)
Jan van kessel i, fruktstilleben.

Fruktstilleben

Koppar 28,5 x 42 cm.

Utropspris:

100 000 - 150 000 SEK

10 081 - 15 121 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Inköpt i konsthandeln i Holland på 1930-talet, därefter i arv.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801