34
965006

KARMSTOLAR, ett par, stockholmsarbeten, 1700-talets andra hälft, rokoko.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 410 - 5 300 EUR
4 600 - 5 530 USD
Klubbat pris
50 000 SEK

Förgyllda. Snidad dekor av blommor och blad. Stoppad rygg, sits med plymå.