420
979340

Herman Norrman

(Sverige, 1864-1906)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 780 - 5 730 EUR
5 420 - 6 510 USD
Klubbat pris
Herman Norrman
(Sverige, 1864-1906)

Landskapsmotiv

Signerad H.N-n. Olja på duk 110 x 90 cm.