431
986318

Robert Terry

(USA, Född 1953)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 740 - 4 680 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Robert Terry
(USA, Född 1953)

"Fall trees, snow"

Signerad Robert Terry och daterad 2014. Olja på pannå 62 x 46 cm.

Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.