431
986318

Robert Terry

(USA, Född 1953)
Robert terry, "fall trees, snow".

"Fall trees, snow"

Signerad Robert Terry och daterad 2014. Olja på pannå 62 x 46 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

4 032 - 5 040 EUR

Klubbat pris:
40 000 SEK
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57