49
969748

PALLAR, ett par, av Ephraim Ståhl (mästare i Stockholm 1794-1820), sengustavianska.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Gråmålade. Stoppad sits. Svarvade ben. En signerad ES.

Slitage.