542
961128

RÖKELSEKAR, brons. Qingdynastin (1644-1912).

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris

Med hänklar, längd 15 cm.

Bucklor, anlupen, lagning, märken.