571
944054

ALBUMBLAD, två stycken, tusch och färg på papper, efter Chen Banding, 1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Med motiv av blommor och växtligheter. Vardera blad med kalligrafi samt fyra röda sigill, bildmått per blad 28x38 cm. Signerad Banding Laoren.

Smärre veck och smärre fläckar.