593
982833

SKULPTUR, keramik. Troligen Ming dynastin.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sittande grönt- och gulglaserat buddhistiskt lejon. Höjd 50 cm.

Nagg, krackelyr.