673
959817

BOJAN, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Förgylld dekor mot blå bakgrund. Höjd 22 cm.

Små hål för handtag.