71
939107

LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, 1700-talets slut.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Mahogny, mahognyfaner och förgylld mässing. Kannelerade skaft. Höjd 23,5 cm.