740
949537

FAT, ett par, porslin. Qingdynastin, tidigt 1700-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i underglasyrblått av växter. Diameter 27 cm.

Obet slitage.