Madeleine Pyk – en samling F769
75
975107

LJUSSTAKAR, ett par, empire, Frankrike, 1800-talets början.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
34 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Reliefdekor med solfjädersmotiv. Höjd 24 cm.