789
968321

BROSCH med gammalslipade diamanter

Utropspris
10 000 - 13 000 SEK
872 - 1 130 EUR
912 - 1 190 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

i form av en blomma, total vikt diamanter ca 3 ct, silver samt förgyllt silver och låghaltigt guld, mått 5 x 2 cm, total vikt 9 g. Tillpassat etui medföljer.

Slitage, del av nålmekaniken är inte orginal.