818
961805

BOUCHERON

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
BOUCHERON

Ring med korall, 18K guld, storlek 15/47, total vikt 9 g. Signerad "BOUCHERON OR 750" samt med franska kontrollstämplar.