863
961811

BOUCHERON

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
BOUCHERON

Alliansring med briljantslipade diamanter total vikt ca 1 ct, platina, storlek 15.75/49, total vikt 2.8 g. Signerad "BOUCHERON PARIS" och med franska kontrollstämplar.