871
943508

Ring med en briljantslipad diamant

Utropspris
140 000 SEK
12 200 EUR
12 800 USD
Klubbat pris
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

ca 2 ct, kvalitet ca H-I vs-si, platina, storlek 15.5/49, total vikt 3 g. Stämplad W A Bolin, Stockholm 1959.

Litet nagg på diamant på rondist