882
961812

CARTIER

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
CARTIER

Brosch med gammalslipade diamanter total vikt ca 1 ct, platina, längd 5.5 cm, total vikt 4.6 g. Signerad "CARTIER PARIS" numrerad 9230 samt med franska kontrollstämplar.

Tilläggslista

Slitage