890
962816

RING med en gammalslipad diamant

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 320 - 7 100 EUR
5 610 - 7 480 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

ca 1.86 ct, kvalitet ca I-J si, samt mindre diamanter total vikt ca 0.12 ct, platina, storlek 16.5/51, total vikt 3 g. Stämplad CB (för Bucherer).

Spår av renovering på skenan. Bruksslitage