1018696

107. DANIEL LERGON, Utan titel.

Signerad Daniel Lergon och daterad 2006 a tergo. Akryl på tyg, 180 x 130 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Andersen's Contemporary, Köpenhamn.
Christian Larsen, Stockholm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK/3 968 - 5 952 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto