1018696

107. DANIEL LERGON, Utan titel.

Signerad Daniel Lergon och daterad 2006 a tergo. Akryl på tyg, 180 x 130 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Andersen's Contemporary, Köpenhamn.
Christian Larsen, Stockholm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK / 3 968 - 5 952 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto