1018696

107. DANIEL LERGON, Utan titel.

Signerad Daniel Lergon och daterad 2006 a tergo. Akryl på tyg, 180 x 130 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Andersen's Contemporary, Köpenhamn.
Christian Larsen, Stockholm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK / 3 968 - 5 952 EUR
Klubbat pris