1018694

112. NATHALIE DJURBERG & HANS BERG, "Things aren't quite the same".

Signerad Nathalie Djurberg. Utförd 2004. Animerad film, DVD, 4:26 min. Upplaga 1/4 +2 AP.

Följerätt
Ja
Proveniens

Zach Feuer Gallery, New York.

Utropspris
120 000 - 150 000 SEK/11 904 - 14 880 EUR
Klubbat pris
110 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

Kommande utställning: 'Nathalie Djurberg & Hans Berg', Moderna Museet, Stockholm, 16 june - 9 september 2018.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto