112
1018694

Nathalie Djurberg

(Sverige, Född 1978)
Utropspris
120 000 - 150 000 SEK
10 500 - 13 100 EUR
10 900 - 13 700 USD
Klubbat pris
110 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Nathalie Djurberg
(Sverige, Född 1978)

"Things aren't quite the same"

Signerad Nathalie Djurberg. Utförd 2004. Animerad film, DVD, 4:26 min. Upplaga 1/4 +2 AP.

Proveniens

Zach Feuer Gallery, New York.

Kommande utställning: 'Nathalie Djurberg & Hans Berg', Moderna Museet, Stockholm, 16 june - 9 september 2018.