977148

143. FERNANDEZ ARMAN, "Untitled".

Signerad och daterad -68. Ackumulation med inneslutna delar från en violin i trä och luftbubblor i plexiglas. Höjd 25, bredd 25, djup 25 cm. APA# 8208.68.003.

Följerätt
Ja
Proveniens

Ader, Picard & Tajan, Paris.

Utropspris
50 000 - 75 000 SEK/4 960 - 7 440 EUR
Klubbat pris
41 290 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto