977148

143. FERNANDEZ ARMAN, "Untitled".

Signerad och daterad -68. Ackumulation med inneslutna delar från en violin i trä och luftbubblor i plexiglas. Höjd 25, bredd 25, djup 25 cm. APA# 8208.68.003.

Följerätt
Ja
Proveniens

Ader, Picard & Tajan, Paris.

Utropspris
50 000 - 75 000 SEK / 4 960 - 7 440 EUR
Klubbat pris
41 290 SEK