1037739

145. MARTINA MÜNTZING, "Bubbla".

Signerad Martina Münzing och daterad 2007-2009 a tergo. Olja på duk 100 x 80 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galleri Gunnar Olsson, Stockholm.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK / 2 976 - 3 968 EUR
Klubbat pris
30 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Övrigt

Martina Müntzing finns representerad på Moderna Museet Stockholm, Norrköpings konstmuseum, Dunkers kulturhus Helsingborg, Konstakademien Stockholm, Stockholms Universitet, Statenskonstråd och Stockholms landsting.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto