1036099

151. HELENA BLOMQVIST, "Daybed Portrait 1963", 2016.

Signerad Helena Blomqvist och numrerad 1/6 på etikett a tergo. Total upplaga 6 + 2 AP. Fine Art print, bildyta 88 x 110 cm. Bladstorlek 106,5 x 129 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK/5 952 - 7 936 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Lars Bohman Gallery, Stockholm, "Florentine", 17 mars - 23 april 2016.

Lars Bohman Gallery, "Florentine", 2016, avbildad på helsida.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto